Konstruktér technik / Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

FirmaPKS servis spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 40 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel: 608 713 084, e-mail: [email protected]

Požadujeme:
velmi dobrou znalost práce v programech MS Office - Excel, Outlook, dobrá znalost sw Solid Works nebo Invertor, řidičský průkaz sk. B, nástup IHNED

Charakteristika povolání:
Vypracování projektů technických systémů. Zpracovávání projektové dokumentace. Konstrukční řešení zařízení a výrobků a navrhování nových modelů, vzorů, typů a výkresů nových výrobků. Provádění výpočtů a stanovování technických podmínek. Zpracovávání popisek a návodů k používání. Určování rozměrových norem, norem jakosti materiálu apod. Vypracování projektových podkladů technologických zařízení. Vypracování konstrukčních řešení výrobků podle základních technických podmínek, parametrů a rámcových instrukcí. Provádění servisu a oživování zařízení. Vedení kolektivu techniků.

Náplň práce:

tvorba výkresové dokumentace dle platných norem, zpracovávání nových projektů, vývoj, provádění výpočtů, zpracovávání průvodní dokumentace k výrobkům, tj. technické podmínky, záruční podmínky, návody k obsluze, prohlášení o shodě apod. archivace rozpisek, seznamů náhradních dílů, protokolů o testování a další průvodní dokumentace k výrobkům.

Zaměstnanecké výhody:
příjemné pracovní prostředí a kolektiv, řadu firemních bonusů, motivující mzdu, Vánoční odměnu, věrnostní odměna od 3. roku zaměstnání při narozeninách zaměstnance, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, karta Multisport, možnost využít firemní vozidlo k soukromým účelům za zvýhodněnou sazbu, parkoviště pro soukromé vozy vedle firmy, zdarma pitný režim volně k dispozici ve firemních prostorách, firemní prostory převážně klimatizovány, získání rozsáhlé profesní praxe v oboru hydrauliky, možnost účasti na zvolených vzdělávacích aktivitách jazykových i odborných

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, velmi dobrá znalost v programech MS Office - Excel, Outlook
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Mostárenská 2912/52, Ostrava - Vítkovice, 70300, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 40 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:28. 02. 2025
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: možnost využít firemní vozidlo k soukromým účelům za zvýhodněnou sazbu
  • Zvláštní prémie: Vánoční odměna, věrnostní odměna
  • Jiné výhody: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, karta Multisport aj.

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:PKS servis spol. s r.o., IČ: 25378341
datum zveřejnění nabídky práce:13. 02. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Pavel Škultéty
telefon:608 713 084
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.pks-servis.cz

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma PKS servis u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 35 000 Kč až 40 000 Kč ; Benefity a výhody: Jízdní výhody: možnost využít firemní vozidlo k soukromým účelům za zvýhodněnou sazbu, Zvláštní prémie: Vánoční odměna, věrnostní odměna, Jiné výhody: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, karta Multisport aj., ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Mostárenská 2912/52, Ostrava - Vítkovice, 70300, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 28. 02. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.